Z Kounova vezeme vítězství a první body do tabulky

13.9.2015, Kounov - druhé kolo IV.třídy

FK Kounov - SK Mšecké Žehrovice 1:5 (0:4)

branky:  Lukáš Ducár, Jiří Sýkora 2x, Jiří Vrbeník, Roman Cífka(PK)

žluté karty: Tichý Martin, Kapek Roman

V úvodu utkání měl domací tým jasnou brankovu příležitost, ale nedokázal jí využít a tak přišel zákonitý trest! Rychlý Jirka Sýkora neměl problém s pobídkou do otevřené obrany domácích a s přehledem podél brankáře uklidil - sedmá minuta 1:0. Už v desáté minutě bylo ještě veseleji  když Lukáš Ducár napřáhl za šestnáckou a technickou střelou našel místo u pravé tyče 2:0. Poté následoval festival promarněných šancí, několikrát zvonila tyč soupeřovi svatyně, až se opět Jirka Sýkora rozhodl tento stav změnit 3:0. Na 4:0 upravoval po hezky sehrané situaci Jirka Vrbeník. Druhý poločas už z naší strany nebyl tak suverenní a po četných střídáních se naše hra rozpadla. Domací korigovali v 68minutě na 1:5, závěrečnou tečku za utkáním provedl kapitán Roman "peří" Cífka z pokutového kopu 5:1.

Sestava:

Hochmal - Kapek, Kumstát, Tichý, R.Cífka - Vrbeník(53`Slavík), Ducár, Kolek(71`Jiras), Štoger(46`Husák) - Sýkora, Kureš(46`Kočí)

Tabulka a výsledky ostatních zápasů:

Fotogalerie z utkání:

Všechny srdečně zveme na domácí utkání, v sobotu 19.9 přivítáme ve Mšeci od 10:00 FC Hořesedly 2007.