8.kolo - v Kolešovicích se povedl druhý poločas a vezeme výhru na pokutové kopy

Kolešovice - 25.10.2015 - osmé kolo IV třídy

ČL Kolešovice B - SK Mšecké Žehrovice 3:4 pk (2:0)

branky: Slavík, Kureš(pk), Ducár, Rosenbaum(rozhodující pk)

žluté karty: Kureš Petr

Utkání začalo lépe pro domací, už v 2.minutě se trefil domáci Zuska. Úvod tohoto duelu se nám tedy moc nepovedl, i další průběh nebyl moc radostný když v 28.minutě trestal domací hráč po naší chybě v rozehrávce 2:0. Poločasová bouře v kabinách, tak byla  zcela zasloužená. Do druhého dějství jsme šli s odhodláním se ještě o výsledek poprat. V 64.minutě po standardní situaci a odraženém míči propálil vše co mu stálo v cestě  Libor Slavík 2:1. Domací kontrovali po 4 minutách z rychlého brejku 3:1. Naše mužstvo ukázalo morál a nadále se urputně snažilo o vstřelení branky. V 71.minutě byl ve vápně sražen Lukáš Ducár a nařízený pokutový kop proměnil Petr Kureš 3:2. Domacím docházela šťáva a zranil se jim jeden hráč a tak bylo ve vzduchu cítit vyrovnání. Po hezké kombinační akci vyslal Roman Rosenbaum v 86.minutě do úniku Lukáše Ducára a ten vyrovnáním nepohrdl 3:3. Zbytek utkání už se dohrával ve velkých emocích, ale to k venkovské kopané jistě patří :-) V penaltové loterii se zaskvěl bravurními zákroky Jirka Husák, rozhodující pokutový kop pak proměnil Roman Rosenbaum.

Sestava:

Husák - Kapek, Ducár, Kumstát, Tichý - Sýkora, Kolek, Slavík, Jiras - Kureš, Kočí (61`Rosenbaum)

Tabulka:

Po osmi kolech držíme stále 5 příčku

V sobotu 31.10 od 10:00 přivítáme na domácím hřišti celek SK Senomaty B, všichni srdečně zváni!