7.kolo - kolektivní výkon přinesl vítězství

17.10.2015 Mšec - sedmé kolo IV třídy

SK Mšecké Žehrovice - Sokol Petrohrad 3:2

branky: Ducár, Kureš, Kumstát

žluté karty: Ducár Lukáš, Cífka Jiří, Janoušek Zdeněk

Hosté přijeli v 10 lidech, ale přesto se nejednalo o jednoznačný zápas. V prvním poločase jsme byli lepší, a hned v 6 minutě jsem se ujali vedení po penaltě, kterou nadvakrát proměnil Lukáš Ducár. Následovalo několik dalších brankových příležitostí, až se ujala chytrá střela Petra Kureše 2:0. Druhý poločas už tak jednoznačný nebyl a soupeř se začal nebezpečně tlačit dopředu. Náš brankář si připsal také několik důležitých zákroků. Po chybě v rozehrávce soupeř v 74 minutě snížil na 2:1. Duležité bylo, že se nám hned o dvě minuty podařilo vstřelit branku na 3:1. I přes tento fakt se soupeř nevzal a dál byl velice nebezpečný, v 82 minutě se jim podařilo opět snížit na rozdíl jediné branky. Závěr byl velice hektický a do poslední 93 minuty jsme se museli soustředit na udržení výsledku. Soupeř se prezentoval velice dobře, v dnešním utkání nás zdobila bojovnost, je to pro nás cenné vítězství.